Álláslehetőség – Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk pályázatíró cégünk csapatába

Pozíció megnevezése – Ügyfélszolgálati munkatárs (hétköznap, napi 8 órában, budapesti, V. kerületi irodában történő munkavégzéssel)

Álláslehetőség:

A Napitender.hu Kft. növekvő számú feladatainak hatékony és minőségi biztosítására 2022 augusztusától (akár előbb is) új munkatársat keresünk kapcsolattartási és adminisztrációs feladatok ellátására napi 8 órában. Szorgalmas, barátságos, minőségi ügyfélkommunikációt ellátó munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő, pályázatíró kisvállalkozásunk motivált és fiatal csapatába.

   Feladatok:

Elsődleges feladatok:
– szerződések előkészítése, adatokkal történő feltöltése
– meglévő partnerekkel történő kommunikáció (e-mail és telefon). NEM hideghívás!
– az újonnan regisztráló, érdeklődő partnerekkel történő kommunikáció (e-mail és telefon)
– ajánlatok összeállítása és kiküldése
– pályázó szervezetek regisztrálása online felületeken

Egyéb feladatok:
– pályázatfigyelés, értesítések összeállítása és kiküldése a meglévő ügyfeleknek
– kreatív cikkírás, szövegírás, honlapkezelés

  Végzettség:

– végzettség: minimum érettségi, de diplomások jelentkezését is várjuk
– magas szintű kommunikációs készség
– barátságos, közvetlen, segítőkész kommunikációs stílus az ügyfelekkel
– pozitív életszemlélet, kiegyensúlyozottság
– precizitás, határidők betartása

Amit kínálunk:

– belvárosi iroda (Budapest)
– bejelentett munkahely
 pénzbeli bónuszok lehetősége
– szakmai és fejlődési lehetőség
 fiatal, összetartó csapat
– tapasztalatszerzés az uniós és hazai pályázatok területén

A munkavégzés helye: Budapest belvárosa, V. kerület, a Parlament környéke.

Munkaidő: hétköznap 9.00 és 17.30 óra között vagy 8.30 és 17.00 között.

Jelentkezzen még ma álláshirdetésünkre! Legyen egy sikeres pályázatíró cég csapatának megbecsült tagja!